0
0 toodet

Ostukorvis ei ole tooteid.

0
0 toodet

Ostukorvis ei ole tooteid.

Jõmmu Piirissaare sadamas

Piirissaare päevareis

Piirissaart saab tulla avastama üksi, sõprade või perega. Samuti võõrustame rõõmuga erinevaid kollektiive ja teisi suuremaid seltskondi.

Pakume Piirissaare avastamiseks päevareisi formaati, mis on täpselt paras, et saada saarest mõnus ülevaade ja veeta üks meeldejääv päev.

Päevareis sisaldab praamisõitu Laaksaarelt Piirissaarele, autoga saare ekskursiooni, lõunasööki, vaba aega omal käel saare avastamiseks ja tagasisõitu praamiga Laaksaarde.

Ajad
Reisid toimuvad praamipäevadel juunist augustini:
T 10:30 Laaksaarest, 15:30 tagasi Piirissaarelt
K 10:30 Laaksaarest, 15:30 tagasi Piirissaarelt
R 10:30 Laaksaarest, 15:30 tagasi Piirissaarelt
L 13:00 Laaksaarest, 17:50 tagasi Piirissaarelt
P 10:30 Laaksaarest, 15:30 tagasi Piirissaarelt

Praamisõit
Maaliline praamisõit kestab mõlemas suunas ligi 50 minutit. Sadamas tasub kohal olla vähemalt 20 minutit enne praami väljumist.

Ekskursioon
Ekskursioon kestab ca 1,5 tundi. Selle käigus tutvustatakse Piirissaare ajalugu, inimesi ja eluolu. Ekskursiooniautoga sõidetakse läbi kõik saare külad ja vaadatakse üle kõik olulisemad vaatamisväärsused. Ekskursiooni lõpetab pool tundi vaba aega Saare külas, mida on võimalik sisustada vastavalt igaühe eelistustele – vaadata vanausuliste palvemaja, külastada vanausuliste majamuuseumit (pilet u €5/in), vaadata kohalike kauneid lilleaedu, otsida üles peidetud Titanic või supelda Saare küla rannas.

Lõunasöök
Kui muidu ei tegutse saarel toidukohta ja ka kauplus on avatud vaid kindlatel päevadel ja kellaaegadel, siis päevareisi osana pakutakse kosutava lõunsöök – menüüs on üldiselt kodune kalasupp ja sibulapirukas.

Vaba aeg
Lõunasöögi ja tagasi mandile viiva praamisõidu vahel on vaba aeg, mille pikkus sõltub nädalapäevast 1-3 tunnini, mille käigus saab põhjalikumalt üle vaadata huvipakkuvad kohad või niisama lõõgastuda, kuni praam mandrile tagasi viib.

Broneerimine
Päevareisi broneerimiseks palume ostu teha läbi meie kodulehe. Soovitame mitte viivitada kohtade broneerimisega, kuna praamipäevi ja päevareise on suve jooksul loetud arv ja kohad on varasematel aastatel varakult välja müüdud.

Arve alusel tasumiseks, muude murede, erisoovide ja küsimuste puhul palume ühendust võtta e-posti aadressil info@piirissaar.info.

Broneeri kohe

Kuupäev:
Kokku: 59
cart