0
0 toodet

Ostukorvis ei ole tooteid.

0
0 toodet

Ostukorvis ei ole tooteid.

Müügitingimused

Piirissaare külastusi pakkuva veebiportaali piirissaar.info omanik on Piirivee OÜ (registrikood 14884283), asukohaga Tartu maakond, Tartu vald, Piiri küla, Maata, 62601.

Müügilepingu kehtivus, teenuse- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad piirissaar.info veebiportaalist külastuste ostmisel.

Veebiportaalis müüdavate külastuste hinnad on märgitud vastava teenuse lehel. Kõik hinnad on märgitud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

Teave vastava külastuse kohta on samuti esitatud iga külastustüübi lehel, täpsustavad küsimused saab alati enne tellimuse esitamist esitada ka e-posti aadressil info@piirissaar.info.

Tellimuse vormistamine

Külastuse tellimiseks tuleb külastuse lehel valida soovitud kuupäev ja inimeste arv ning vajutada nupul “broneeri reis”. Seejärel avanevas vaates saab oma valikud üle vaadata ja liikuda edasi maksmise vaatesse.

Maksmise lehel tuleb külastuse tellimiseks täita nõutud andmeväljad ja suunduda tellimuse eest tasuma. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda läbi turvaliste makselahenduste – internetipangas, pangakaardiga või mitmes osas, sõlmides vastava lepingu. Pärast makse sooritamist tuleb vajutada nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool veebipoodi maksevahendaja turvalises keskkonnas. Teenuse osutajal puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardi andmetele.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest.

Külastuse tühistamine

Kui teenuse osutajal ei ole broneeritud teenust mingil põhjusel võimalik valitud tingimustel teostada, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Seega arvestab ostja, et teenuse osutajal on õigus tühistada külastus juhul, kui selle täitmist ei võimalda näiteks ekstreemsed ilmastikuolud või personali haigestumine või muud sarnased põhjused.

Teenuse osutajal on õigus taganeda müügitehingust ka siis, kui teenuse hind veebiplatvormil on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla teenuse turuhinna.

Veebilehel tehtud tellimuse tühistamiseks mis tahes ostjapoolsel põhjusel tuleb vastav sooviavaldus saata vabas vormis e-posti aadressile info@piirissaar.info.

Iga broneeringuga on seotud kulud teenuse osutaja jaoks. Rohkem kui 10 päeva enne külastust tühistatud külastuste eest tagastab veebiportaal ostjale 50% kõigist lepingu alusel saadud tasudest. Kui tühistatud külastuseni jääb 10 päeva või vähem, ostjale tasu ei tagastata.


Veebiportaal tagastab ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, tasud, mis ostjal on õigus tagasi saada.

Vääramatu jõud

Teenuse osutaja ei vastuta ostjale tekitatud kahjude eest juhul, kui kahju on tingitud asjaoludest, mida teenuse pakkuja ei saanud mõjutada või ette näha. 

Isikuandmete töötlemine

Veebiportaali omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ ja kaardimakse andmed ka volitatud töötlejale Stripe.

Teenuse osutaja kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning valitud külastuse korraldamiseks. Teenuse osutaja võib edastada isikuandmeid ettevõtetele, kes pakuvad ostetud külastuse osaks olevaid teenused.

Samuti on teenuse osutaja kohustatud edastama Politsei- ja Piirivalveametile kõikide külastajate nimed ja sünnikuupäevad igakordselt enne piiriveekogule minemist, kui tegemist on väikelaeva teostatud privaatreisiga.

Teenuse osutaja saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi, sisestades veebiportaalis e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Täpsemat infot saab privaatsustingimuste lehelt.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on teenuse osutajale pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@piirissaar.info või helistada telefonil: +37256641917.

Kui ostja ja teenuse osutaja ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. 

Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja teenusepakkuja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.
cart